RAVENSBURGER Únikové EXIT puzzle Kids Expedice do džungle 368 dílků
Kód: 136168
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Unikátní koncept puzzle kombinovaný s únikovou hrou, který slibuje víc než jen skládání. Podaří se ti najít východ z bezvýchodné situace? Nejprve je zapotřebí složit puzzle. Skládaný obrázek se však v mnoha detailech liší od předlohy na krabičce. Zpřístupníte si tak symboly, šifry, zakódovaná čísla a vodítka, které v předloze chybí. Po dokončení puzzle přichází na řadu únikovka. Řešte záhady na obrázku a odhalte tajemství, které ukrývají. Součástí balení je také barevná brožura s příběhem a konečné řešení v zalepené obálce. Pokud si nebudete vědět rady, jak dál, můžete využít nápovědu na webových stránkách uvedených uvnitř. Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 4005556129249 |
| Počet dílků: | 368 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,5 x 22,5 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
