REVELL 3D puzzle Bazilika Sv. Petra, Vatikán 68 dílků
Kód: 163456
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si 3D model Bazilika Sv. Petra. Balení obsahuje dílky vyrobené z pěny potažené laminovaným potištěným papírem. Při skládání nejsou potřeba nůžky ani lepidlo. Jednotlivé části je třeba vyloupnout z archu a zacvakávací metodou spojit dohromady. Rozměry složeného modelu: 41 cm x 20 cm x 12,5 cm Vhodné pro děti od 10 let. Rozměr složeného puzzle cca 41 x 20 x 12,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4009803002088 |
| Počet dílků: | 68 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41 x 20 x 12,5 cm |
| Materiál: | Papír + Plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
