REVELL 3D puzzle House of the Dragon: King's Landing 262 dílků
Kód: 166921
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 73,2 x 22,6 33,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 4009803002255 |
| Počet dílků: | 262 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 73,2 x 22,6 33,3 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
