ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Bagr 395 dílků
Kód: 150927
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Propracovaný realistický model patří do řady ROBOTIME ROKR Engineering Vehicles Model Series. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Realistické detaily: pohyblivé rameno a lžíce, pohyblivé pásy, otočná kabina o 360°, jízda vpřed a vzad, 1x zátaras, 1x dopravní kužel. Bez nutnosti lepení. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Načtením QR kódu z obalu zobrazíte video. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 2,5 hodiny. Řada Engineering Vehicles obsahuje 5 produktů: vysokozdvižný vozík TG413K, bagr TG508K, buldozer TG509K, sklápěč TG603K, silniční válec TG701K. Rozměr složeného puzzle cca 21 x 7 x 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 6946785118339 |
| Počet dílků: | 395 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,8 x 15,3 x 1,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 7 x 13 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 2,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
