ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Cruiser Motorcycle 420 dílků
Kód: 150527
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Funkční a do detailu propracovaný mechanický model motocyklu Cruiser pro všechny mototocyklové nadšence. Boční otevíratelné úložné boxy jako skutečný motocykl. Přepínač pružinového pohonu. Motocykl může jet rovně asi 2-3 metry. Simulace čtyřválcového motoru - při jízdě motocyklu lze vidět pohyb pístů motoru. Nezávislé přední odpružení, otočná řídítka, zeštíhlená karoserie, čelní sklo. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime) Rozměr složeného puzzle cca 27 x 11,6 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 6946785117011 |
| Počet dílků: | 420 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23,5 x 3,9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 11,6 x 16 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
