ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Dostavník 199 dílků
Kód: 162254
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Užijte si cestu s pohledem na krásy 19. století v starobylém dostavníku a nechte se konejšit tajemnou melodií. Tento krásný kousek je inspirován typickými dostavníky dané doby. Originální zdobný vzhled je doprovázen řadou praktických funkcí - robustní odolná karoserie, obrovská kola a přívětivý prostor, jenž pojme všechna Vaše zavazadla. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 4 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 21,8 x 14,6 x 11,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 6946785119503 |
| Počet dílků: | 199 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21,8 x 14,6 x 11,2 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
