ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Dvouplošník s kyvadlem 163 dílků
Kód: 166400
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Ve vzduchu lítá model letadla ze série ROBOTIME Rokr Gravity Swing. Připoutejte se do červeného dvouplošníku s otevřeným kokpitem, točící se vrtulí a pohyblivými kormidly. Letadlo se naklání a pohupuje, jako by létalo mezi oblaky a vezme vás na dynamické dobrodružství. 3D dřevěná puzzle sada s mechanickými převody. Gravitační kyvadlo. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 14,5 x 17 x 31,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 6946785123807 |
| Počet dílků: | 163 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14,5 x 17 x 31,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
