ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Elektrická kytara 140 dílků
Kód: 150975
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěný model elektrické kytary včetně zesilovače z řady Robotime ROKR Musical instrument. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro přátele i rodinu, kteří jsou milovníky hudby. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime) Rozměr složeného puzzle cca 17 x 10,5 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 6946785117912 |
| Počet dílků: | 140 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 1,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 10,5 x 22 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 1,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
