ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Kosmodrom 472 dílků
Kód: 162257
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Z objevování neznáma se zrodil nápad pro sestrojení tohoto kosmodromu. Kosmodrom vypadá, jako by byl opravdu sestavený pro cestu do Vesmíru. Nevídaná interaktivní zábava a vizuální zážitek. Kosmodrom je poháněn manuálně i elektricky pomocí USB-C kabelu, který je ale potřeba dokoupit - není součástí balení. Jedinečnost této kuličkové dráhy spočívá v jejím vylepšeném designu se dvěma jízdními režimy (manuální, elektrický) a ve složitých mechanických konstrukcích, kterými je 6 objízdných mechanismů a 5 drah. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 5,5 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 31,2 x 25,1 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 6946785120547 |
| Počet dílků: | 472 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,2 x 25,1 x 23 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka, kov |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
