ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Kuličková dráha: Squad 239 dílků
Kód: 147989
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kuličková dráha Robotime-ROKR Marble Run Race je založena na skvělém lidském inženýrství. Spojuje v sobě krásu vědy a strojů a zahrnuje spoustu malých přístrojů. Sestavte sadu, zatočte klikou a sledujte, jak se kuličky bláznivě kutálejí po drahách a klopených zatáčkách. Ručně vyrobená kuličková dráha se zadním dílem traťových klapek. Skládá se z kolesového zvedáku, schodišťového stupínku, 4 rovných kolejnic, padacích dveří a dráhy z kostek. Složitý systém ozubených kol, převodů a koleček plný bláznivých zatáček. Naučte se principy vědy, techniky, inženýrství a matematiky (STEM). Přesně vyřezané dílky laserem. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Skvělý dárek pro rodinu a přátele ke všem příležitostem. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 6-7 hodin. Balení obsahuje: 7 předřezaných dřevěných listů, hřídelové objímky, ocelové kuličky, brusný papír, voskovou tyčinku, matičky, rukojeť, ocelové hřídele, obrázkový návod s texty v angličtině a QR kódem pro zobrazení videa. Rozměr složeného puzzle cca 25,5 x 23,5 x 18,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 6946785178920 |
| Počet dílků: | 239 |
| Rozměry krabice (balení): | 31,7 x 23,3 x 4,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25,5 x 23,5 x 18,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 6 - 7 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
