ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Kuličková dráha 653 dílků
Kód: 171343
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vysokorychlostní kuličková dráha plná napětí a vzrušení. Po sestavení vám umožní hledat nejrychlejší cestu do cíle, zatímco sami ovládáte rychlost i trasy, kudy kuličky projíždějí. Díky různým přepínačům, otočným kolečkům a ovladačům můžete měnit dráhy, přeskakovat úrovně a řídit hru až k vítězství. Aktivujte automatický výtah a připravte se na průjezd ovladatelnými prvky, jako je průhledná „nebeská“ kruhová dráha, skokanská rampa nebo vysokorychlostní vystřelovací rampa. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Pro provoz je potřeba kabel Type-C (není součástí balení). Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Rozměr složeného puzzle cca 29,5 x 19,5 x 20,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 6946785124880 |
| Počet dílků: | 653 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 29,5 x 19,5 x 20,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
