ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Lokomotiva 350 dílků
Kód: 145785
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mechanický model lokomotivy ROBOTIME je skvěle navržen. Má skutečně se pohybující kola s hřídelí. Díky hnací pružině a převodovým soukolím můžete stroj klíčkem uvést do chodu. Nejlepší dárek a koníček vůbec pro milovníky modelů a mechaniky. Mechanický natahovací pružinový pohon. Parní píšťala se při pohybu lokomotivy otáčí. Připomíná dobu velké průmyslové revoluce. Přesně vyřezané dílky laserem. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Sestavení bez použití lepidla. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Skvělý dárek ke všem příležitostem. Obtížnost: 5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, pružinu, brusný papír, voskovou tyčinku, matičky, rukojeť, ocelové hřídele, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině a QR kód pro zobrazení montážního videa. Rozměr složeného puzzle cca 37 x 12 x 18,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.33 kg |
| EAN: | 6946785165425 |
| Počet dílků: | 350 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 23,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 37 x 12 x 18,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
