ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Londýn 431 dílků
Kód: 169245
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postavte si slavné londýnské památky. S pomocí precizního inženýrství a detailních miniatur Big Benu, Tower Bridge a Londýnského oka se vydáte přes Temži, nasednete na červený patrový autobus nebo do metra, zatímco kovové kuličky sviští po rampách a tunelech díky gravitaci a výkonnému motoru. Nechybí ani symbolické Korunovační klenoty – samozřejmě bez spuštění královského poplachu. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Pro provoz je potřeba kabel Type-C (není součástí balení). Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Rozměr složeného puzzle cca 22,5 x 15,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 6946785125313 |
| Počet dílků: | 431 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22,5 x 15,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
