ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Mini pistole 113 dílků
Kód: 169220
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěný 3D model ROBOTIME ROKR je realistickou replikou pistole, která přináší nezapomenutelnou hratelnost. Polautomatický model je navržen tak, aby byl nenápadný, ale přesný – nabízí akční zážitky s gumovými náboji, které jsou naprosto bezpečné. Model má funkční mechanické části a působivý realistický vzhled s mnoha detaily. Vyroben z vysoce kvalitního plastu POM (s nízkým třením a vysokou odolností), nabízí odnímatelný zásobník a pohyblivou spoušť, které vytvářejí plynulý posuv a realistické „cvaknutí“, připomínající skutečnou pistoli. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas potřebný ke složení: 1 hodina. Rozměr složeného puzzle cca 14,5 x 4 x 10,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.11 kg |
| EAN: | 6946785122374 |
| Počet dílků: | 113 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14,5 x 4 x 10,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hodinu |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
