ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Nádherná symfonie 199 dílků
Kód: 169225
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sledujte, jak se smyčec jemně pohybuje tam a zpět, zatímco převody hrají nádhernou melodii Nocturne Es dur. Na vrcholu violoncella se pomalu otáčí lilie, která dodává celé scéně půvab a eleganci. Tento kouzelný hudební nástroj spočívá na hromádce kouzelných knih, což ještě více podtrhuje jeho umělecký a pohádkový charakter. Každý drobný detail přidává na romantice a kráse – od jemných křivek violoncella, přes reliéfy na hřbetech knih, až po malého chlupatého kamaráda schovaného vzadu. Harmonické přechody modré, červené a oranžové vytvářejí nadpozemskou atmosféru, která doslova bere dech. Postavte si vlastní vizuální symfonii snů s tímto okouzlujícím kouskem. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4,5 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 20, 5 x 18,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 6946785122800 |
| Počet dílků: | 199 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20, 5 x 18,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
