ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Parní stroj 469 dílků
Kód: 162229
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skládačka parního stroje řady ROBOTIME ROKR prověří Vaše konstruktérské dovednosti. Parní stroj je vybaven miniaturním, ale účinným motorem dostatečně silným, aby poháněl vůz dopředu nebo dozadu i s plným přívěsem. Je vybaven manuální převodovkou se třemi rychlostmi, s možností jízdy vpřed (pomalu a rychle) nebo vzad. Speciální efekty umocní dojem z provozu tohoto atraktivního a propracovaného parního stroje. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2 x AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Obtížnost: 5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 7 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 14,6 x 12 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 6946785119862 |
| Počet dílků: | 469 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 14,6 x 12 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 7 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
