ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Prime Steam Express 308 dílků
Kód: 145775
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Propracovaný realistický model starobylého parního vlaku z roku 1860 patří do řady ROBOTIME ROKR Model Vehicles Series. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Realistické detaily: parní píšťala, hřídelová kola a odpojitelný tendr. Bez nutnosti lepení. Nepohyblivý model. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Načtením QR kódu z obalu zobrazíte video. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4-5 hodin. Měřítko: 1:80 Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 30,7 x 6,7 x 8,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6946785110586 |
| Počet dílků: | 308 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,8 x 15,3 x 2,1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30,7 x 6,7 x 8,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 - 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
