ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Revolver Corsac M60 102 dílků
Kód: 151183
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěný 3D model ROBOTIME ROKR je inspirovaný klasickou pistolí Smith +amp; Wesson Model 60 - Corsac M60 a je její dokonalou replikou v cool steampunkovém stylu. Účinný dostřel: 5m. Kapacita zásobníku: 6 gumičkových nábojů. Dřevěné terče. Počáteční rychlost střely: 10 m,s. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 22 x 3,8 x 12,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 6946785110234 |
| Počet dílků: | 102 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 3,8 x 12,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
