ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Romantický kolotoč (hrací skříňka) 336 dílků
Kód: 145778
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D dřevěný mechanický model - kouzelná hrací skříňka na klíček ve tvaru romantického pouťového kolotoče. Kouzlo mechanických převodů - kolotoč se otáčí, koně se pohybují nahoru a dolů. Hrací skříňka na klíček s melodií: Kolotočový Waltz. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Rozměr složeného puzzle cca 17 x 17 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 6946785113570 |
| Počet dílků: | 336 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 23,4 x 5,1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 17 x 23,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
