ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Rotační kulomet 412 dílků
Kód: 171319
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
dřevěná puzzle zbraň, jejíž hlavní předností je šest rotujících hlavní, z nichž každá může vystřelit šest gumiček.Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí. Celkem 36 rychlých výstřelů, které můžete nabít do odnímatelného rotačního modulu. Model inspirovaný XM556 naučí fanoušky něco o mechanice rotačních kulometů, aniž by měl jejich obrovskou hmotnost. Zároveň nehrozí zranění živých cílů, protože jako náboje používá gumičky. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Pro provoz jsou potřeba 3ks baterie typu AAA (nejsou součástí balení). Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 45 x 16,3 x 21 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 6946785124866 |
| Počet dílků: | 412 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 16,3 x 21 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
