ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Rybářská loď s kyvadlem 161 dílků
Kód: 166399
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Na vlnách slaného oceánu se houpe model lodi ze série ROBOTIME Rokr Gravity Swing. Sledujte, jak se snaží udržet rovnováhu i svůj úlovek s pomocí gravitace a chytrého inženýrství. Dynamické 3D puzzle, které vás přenese do rozbouřeného světa otevřeného moře. Vousatý rybář pádluje rytmicky, aby se nepřevrhl, zatímco mu na udici visí obrovský úlovek. Po boku má věrného bígla a kbelík plný ryb – večeře je na cestě! Zůstane na hladině? Gravitace tu odvádí hlavní práci a ukazuje fyzikální zákony v akci – s hravou dávkou zábavy. 3D dřevěná puzzle sada s mechanickými převody. Gravitační kyvadlo. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 18,5 x 17,5 x 33,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 6946785124101 |
| Počet dílků: | 161 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 16 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18,5 x 17,5 x 33,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
