ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Stolní hodiny s časovačem Sova 161 dílků
Kód: 145782
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Stolní hodiny Robotime v podobě moudré sovy s viditelnými převody. Na zadní straně se nachází časovač (minutka), který lze nastavit až na 30 minut a jeho činnost je provázena pohybem kyvadla. Skutečné hodiny poháněné přesným quartzovým bateriovým strojkem. Časovač s kyvadlem poháněný pružinou , který zazvoní po uplynutí času (max. 30 minut). Krásný ciferník s římskými číslicemi. Zdroj energie: baterie (hodiny) + natahovací pružina (časovač) Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Skvělý dárek ke všem příležitostem. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Zdroj energie: 1 ks baterie AA 1,5 V(není součástí balení). Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 20,6 x 12,8 x 26,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 6946785112900 |
| Počet dílků: | 161 |
| Rozměry krabice (balení): | 34,5 x 23,5 x 5,7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20,6 x 12,8 x 26,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
