ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Tramvaj 374 dílků
Kód: 159810
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Precizně zpracovaný mechanický model ROBOTIME Rokr slavné lisabonské tramvaje č.28, která je nejstarší kolejovou tramvají v Evropě. Vysoce přesné převody pro stabilní provoz. Plynulý pohyb díky převodovce a mechanice ozubených kol. Změna názvu stanice po otočení střešního knoflíku. Na rovném povrchu může ujet 3-5 metrů. Působivé detaily - otevíratelné dveře, jednoramenný pantograf, navíjecí páka. Součástí modelu je i nástupiště s trolejovými sloupy, trolejové vedení a koleje. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé, elegantní dekorace. Měřítko: 1:24 Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, detailní obrázkový návod s QR kódem pro zobrazení instruktážního videa. Rozměr složeného puzzle cca 28,7 x 16,5 x 24,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 6946785119800 |
| Počet dílků: | 374 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28,7 x 16,5 x 24,7 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
