ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Trezor 158 dílků
Kód: 151181
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D dřevěný mechanický model krabičky s úložným prostorem na drobné předměty. Minitrezor je možné uzamknout třímístným kódem, aby byly vaše poklady v bezpečí. Detailně vyvedená schránka na poklady chráněná kódem (možnost vlastní číselné kombinace). Skutečný funkční číselník jako u trezoru. Další úložný prostor v horní části skříňky ovládaný ozubenými kolečky. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí, lepidlo není potřeba. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Přehledný obrázkový návod krok za krokem, včetně QR kódů pro zobrazení videonávodu. Obtížnost: 4 ze 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 10 x 12,4 x 8,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 6946785165807 |
| Počet dílků: | 158 |
| Rozměry krabice (balení): | 31,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10 x 12,4 x 8,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
