ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Věčný kalendář 52 dílků
Kód: 150794
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Najděte jiný způsob, jak poznat budoucnost, než pohledem do kalendáře v počítači nebo do papírové verze, která visí na zdi. Odpověď Vám dá dřevěný stolní kalendář od Robotime, který si sami postavíte. Věčný kalendář dokáže zobrazit kalendárium pro roky 2018 - 2040. Snadné nastavení roku a měsíců díky převodové soustavě. Stabilní a pevný stojan pro vystavení. Díly jsou vyřezány laserem z kvalitní lipové překližky. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Skvělý dárek pro milovníky mechaniky, rodinu a přátele k jakékoliv příležitosti. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 1 - 2 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 17,5 x 9 x 17 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 6946785165180 |
| Počet dílků: | 52 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17,5 x 9 x 17 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1 - 2 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
