ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Velociraptor 191 dílků
Kód: 171314
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vraťte se o 65 milionů let zpět a setkejte se s velociraptorem, středně velkým dinosaurem, kterého se ostatní bojí. Je rychlý, elegantní a živí se mláďaty jiných savců, které uloví a pak s nimi rychle uteče díky svým mohutným zadním nohám. Vybavený výkonným čtyřstupňovým převodovým systémem, který umožňuje chůzi na špičkách a dynamický běh. Laserem předřezané dílky z kvalitní lipové překližky pro stavbu svépomocí. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Pro provoz je potřeba kabel Type-C (není součástí balení). Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 2,5 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 41,5 x 10,5 x 21 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 6946785125238 |
| Počet dílků: | 191 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41,5 x 10,5 x 21 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 2,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
