ROBOTIME Rokr 3D dřevěné puzzle Vojenský džíp 369 dílků
Kód: 145777
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Propracovaný realistický model armádního polního džípu ze 40. let 20. stolení patří do řady ROBOTIME ROKR Model Vehicles Series. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Realistické detaily: robustní kola, pružinové tlumiče, útočná puška, bedna s municí, kanystr na benzín aj. Bez nutnosti lepení. Nepohyblivý model. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Načtením QR kódu z obalu zobrazíte video. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4-5 hodin. Měřítko: 1:18 Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 22,8 x 15,3 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6946785110616 |
| Počet dílků: | 369 |
| Rozměry krabice (balení): | 22,8 x 15,3 x 1,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22,8 x 15,3 x 16 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 - 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
