ROBOTIME Rokr 3D puzzle Motýl modrý 79 dílků
Kód: 166388
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D model ze série ROBOTIME Rokr Mechanical. Záhadný motýl prošel kouzelnou mechanickou evolucí - jeho mechanizované tělo přináší nejen krásu, ale i nové výzvy a obtíže. Příroda je plná tajemné krásy – a ROKR nyní obrací svou pozornost ke světlým, lehkým motýlům a přináší vám nový mechanický druh. Tělo motýla je pevně zpracováno z odolného materiálu ABS, zatímco jeho třpytivá měkká křídla jsou z pružného PVC. Speciální tisková metoda přidává elegantní šampaňské vzory a na jeho zádech září třpytivý drahokam, který se leskne na slunci. Motýl přistává na květu růže s jemnými úponky. Položte motýla na základnu, zapněte jej a jemně se ho dotkněte – uvidíte, jak mu začnou mávat křídla. Jak se mění frekvence mávání, růže i jeho tykadla se jemně rozsvěcují, jako by dýchaly a ožívaly – a ve slunečním světle se celá scéna nádherně třpytí. Přesně vyřezané dílky laserem. Sestavení bez použití lepidla. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Pro provoz jsou potřeba baterie potřeba 3ks baterií typu AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 23 x 14,5 x 15,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 6946785120554 |
| Počet dílků: | 79 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 21 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23 x 14,5 x 15,5 cm |
| Materiál: | Kov, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
