ROBOTIME Rokr 3D puzzle s dráhou: Město budoucnosti 140 dílků
Kód: 166437
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D model ze série ROBOTIME Rokr Mechanical. Vítejte v jedinečné, futuristické a městské krajině. Tento paralelní svět se odehrává ve vesmíru industriálního steampunku a neonových světel. Mrakodrapy se tyčí na pozadí potrubí, továren a ostrých zatáček, které jsou svědky zběsilého závodu několika rychlých kuliček. Přesně vyřezané dílky laserem. Sestavení bez použití lepidla. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Pro provoz je potřeba napájecí kabel typu C (není součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 18 x 7,7 x 23,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 6946785122114 |
| Počet dílků: | 140 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 24 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 7,7 x 23,1 cm |
| Materiál: | Plast, kov |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
