ROBOTIME Rokr 3D puzzle Veleštír císařský 123 dílků
Kód: 166395
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D model ze série ROBOTIME Rokr Mechanical. Sestavte štíra a vypusťte na bojiště mechanizovaného predátora na vrcholu potravního řetězce, který nemilosrdně zlikviduje vaše nepřátele. Probuďte zuřivého štíra a veďte své druhy k vítězství. Jeho nepřátelé se budou třást před jeho mechanizovanou silou. Klasické levé klepeto doplňuje pravá trojprstá paže s rotačním úchopem, ideální pro drcení nepřátel. Největší zbraní je masivní ocas s mosaznými trny, modrým světlem pro přesné útoky a zeleným světlem signalizujícím smrtící neurotoxin. Přesně vyřezané dílky laserem. Sestavení bez použití lepidla. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Pro provoz jsou potřeba baterie potřeba 3ks baterií typu AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 17 x 13 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 6946785119411 |
| Počet dílků: | 123 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 13 x 11,5 cm |
| Materiál: | Plast, kov |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
