ROBOTIME Rokr Floral Art: 3D puzzle Bílá kamélie 63 dílků
Kód: 166385
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kytice ze série ROBOTIME Rokr Floral Art je dekorativní prvek a zároveň relaxační kreativní projekt. Model, inspirovaný klasickým francouzským květinovým designem, zachycuje čistotu a půvab květu kamélie. Více než jen puzzle – Bílá kamélie je symbolem krásy a klidu. Její jemně vrstvené okvětní lístky, elegantně zakřivené stonky a doplňky v podobě konvalinek a nočně kvetoucího jasmínu tvoří harmonické a vytříbené aranžmá. Celou kytku doplňuje jemně zdobený stojánek s větvičkami a květinovými vzory, který podtrhuje sofistikovanost celé kompozice. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 13 x 13 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 6946785121827 |
| Počet dílků: | 63 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13 x 13 x 18 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 30 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
