ROBOTIME Rokr Floral Art: 3D puzzle Fialová růže 54 dílků
Kód: 166386
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kytice ze série ROBOTIME Rokr Floral Art je dekorativní prvek a zároveň relaxační kreativní projekt. 3D model růže oživuje techniky mistra impresionismu Clauda Moneta. Díky technice sprejového barvení, která vytváří realistický vzhled, se snaží vyvolat pozitivní emoce, zlepšit náladu a přinést radost. Nádherné poupě není osamocené – jemné výhonky konvalinky a jasmínu doplňují celkový vzhled a vytvářejí hloubku a rovnováhu celé kompozice. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 9 x 9 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 6946785123531 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9 x 9 x 28 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 30 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
