ROBOTIME Rokr Floral Art: 3D puzzle Jarní květina 165 dílků
Kód: 166387
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Jaro je tady! Tento 3D model se po sestavení promění v realistickou kytici těch nejkrásnějších květin oblíbeného jarního období. Oslavte jaro u sebe doma bez ohledu na roční dobu s touto nádhernou květinou k vlastnoručnímu sestavení. Květina přináší do vašeho dne atmosféru naděje a nových začátků – prostřednictvím jemných květů a křehkých lístků. Každá květina nese svůj význam: kamélie vyjadřuje upřímnost, hortenzie symbolizuje celistvost a narcis je symbolem vděčnosti – dohromady vystihují podstatu jara. Ať už se rozhodnete použít své aranmá jako dekoraci, středobod stolu nebo dárek, tento půvabný umělecký kousek vyvolává pocity naděje, růstu, energie a optimismu. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 45 x 32 x 42 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 6946785121209 |
| Počet dílků: | 165 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45 x 32 x 42 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
