ROBOTIME Rokr Floral Art: 3D puzzle Květinový box s LED osvětlením 263 dílků
Kód: 166401
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kytice ze série ROBOTIME Rokr Floral Art je dekorativní prvek a zároveň relaxační kreativní projekt. Obsahuje 8 realistických květů, které se jemně otevírají a zavírají díky pomalému motoru, čímž vytvářejí efekt časosběrného záběru. Každý květ si můžete libovolně uspořádat – flexibilní stonky umožňují vlastní aranžmá. Kompozici navíc oživuje šest typů osvětlení, včetně LED a optických vláken. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 26 x 24 x 46 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.64 kg |
| EAN: | 6946785121193 |
| Počet dílků: | 263 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 8,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 24 x 46 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
