ROBOTIME Rokr Floral Art: 3D puzzle Modrá růže 37 dílků
Kód: 171338
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Poskládejte si vlastní 3D květinu. Skládání 3D modelů podporuje rozvoj jemné motoriky, prostorového myšlení a trpělivosti. Pozvěte svou rodinu nebo přátele a užijte si zábavné tvoření bez nutnosti použití lepidla nebo nástrojů. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu s obrázkovým návodem k sestavení. Z jednotlivých květin (prodáváno samostatně) si lze poskládat větší kytici. Obtížnost: 1 z 5 (dle rozdělení Robotime) Rozměr složeného puzzle cca 34,5 x 7 x 9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 6946785124347 |
| Počet dílků: | 37 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 15 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34,5 x 7 x 9 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 25 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
