ROBOTIME Rokr Svítící 3D dřevěné puzzle Globus 180 dílků
Kód: 150528
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Robotime-ROKR svítící Globus je dřevěný mechanický model zeměkoule v klasickém stylu ze série Curious Discovery. Mechanický převodový systém, 360° pro navigaci po celé zemi podle zeměpisné polohy. LED světlo s vypínačem napájené USB kabelem (součástí balení) - možno využít jako originální noční lampičku. Mechanicky ovládaná pevná a otočná kostrukce zdobená ornamenty v retro stylu. 25 mm posuvná lupa pro vyhledávání na mapách a pozorování. Na globusu jsou zobrazena časová pásma, státy a hlavní města (v angličtině). Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro všechny a ke všem příležitostem. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 4 - 7,5 hodiny. Popisy měst, oceánů a kontinentů na globusu jsou v angličtině. Balení obsahuje: materiál pro výrobu modelu, šroubovák, smirkový papír, voskovou tyčinku, USB kabel, detailní obrázkový návod s QR kódem pro zobrazení instruktážního videa. Rozměr složeného puzzle cca 16,7 x 20,3 x 29,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 6946785116519 |
| Počet dílků: | 180 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23,2 x 4,7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,7 x 20,3 x 29,3 cm |
| Materiál: | Dřevo a překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4 - 7,5 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
