ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Eiffelova věž 121 dílků
Kód: 147973
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself jsou 3D dřevěné modely, které vytvoříte vlastníma rukama. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba složení: 2,5 - 3 hod. Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 16 x 15,1 x 36,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 6946785163469 |
| Počet dílků: | 121 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 1,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 15,1 x 36,7 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
