ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Historický automobil 164 dílků
Kód: 147975
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself jsou 3D dřevěné modely, které vytvoříte vlastníma rukama. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Balení obsahuje: překližkové desky s vyřezanými dílky, transparentní folie, detailní obrázkový návod, smirkový papír, lepidlo Rozměr složeného puzzle cca 16 x 7 x 8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 6946785115390 |
| Počet dílků: | 164 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 15,5 x 1,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 7 x 8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
