ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Kočár z dýně 182 dílků
Kód: 151013
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zábavné 3D dřevěné puzzle inspirované klasickou pohádkou o Popelce. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 15,5 x 7 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 6946785110067 |
| Počet dílků: | 182 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 15,5 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,5 x 7 x 11,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 1,5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
