ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Ruské kolo (hrací skříňka) 278 dílků
Kód: 164454
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE jsou 3D dřevěné modely, které vytvoříte vlastníma rukama. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Rozměr složeného puzzle cca 28,3 x 10 x 33,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 6946785112825 |
| Počet dílků: | 277 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 16 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28,3 x 10 x 33,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
