ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Ruské kolo 120 dílků
Kód: 147962
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself jsou 3D dřevěné modely, které vytvoříte vlastníma rukama. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 15,5 x 6,2 x 16,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 6946785163025 |
| Počet dílků: | 120 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,5 x 6,2 x 16,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
