ROBOTIME Rolife 3D dřevěné puzzle Rybářská loď 104 dílků
Kód: 145764
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Řada ROBOTIME ROLIFE Do It Yourself jsou 3D dřevěné modely, které vytvoříte vlastníma rukama. Laserem vyřezávané dílky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Poznámka: detailní obrázkový návod obsahuje doplňující texty v angličtině. Rozměr složeného puzzle cca 19 x 4,8 x 15,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 6946785113082 |
| Počet dílků: | 104 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19 x 4,8 x 15,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 90 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
