ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Bar s LED osvětlením
Kód: 169640
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kdokoli vstoupí do baru se bude cítit příjemně díky jeho vítající atmosféře. Jsou tu pohodlná místa k sezení, oblouková okna, elegantní barový pult a úhledná řada lahví vína, které vytvářejí intimní prostředí pro stolování. Všude visí tabule s křídovými nápisy, na nichž je vypsána nabídka bistro specialit, včetně lahůdek z mořských plodů. Na stěnách nechybí vintage plakáty a klasické dekorace, jako například historické kolo „penny-farthing“, busta na podstavci nebo zakřivené dřevěné cedule, které dodávají tomuto dioramatu evropský charakter. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 5 hodin. Pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení), Rozměr složeného puzzle cca 21,6 x 18,6 x 21,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 6946785124217 |
| Počet dílků: | 312 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21,6 x 18,6 x 21,6 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
