ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Cukrárna s LED osvětlením
Kód: 164275
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vyrazte na slaďoučký koblížek. Při sestavování těchto detailních miniatur strávíte příjemné chvíle a výsledkem můžete zkrášlit zákoutí svého pokoje. Téměř každá souprava je vybavena LED osvětlením, které spolu s barevností výsledného modelu vykouzlí útulnou atmosféru. Výtvarné sady jsou rozděleny hned do několika různých řad a tvoří výjimečně pestrou nabídku. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2×AAA 1,5V - jsou součástí balení. Zapotřebí jsou vlastní nůžky a může obnášet i použití dalšího drobného nářadí. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 23 x 13,5 x 17,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 6946785122220 |
| Počet dílků: | 242 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 21 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 23 x 13,5 x 17,3 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, kov, látka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
