ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Garáž s LED osvětlením
Kód: 162473
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vítejte v naší útulné garáži - svůj koutek zde najde opravdu každý! Místnost je dostatečně osvětlena stropní LED lampou. Disponuje prostorem jenž je ideálně optimalizován pro jakoukoliv kutilskou výzvu. Najdete zde i vše co je pro provoz garáže potřeba. Závěsný panel s příslušenstvím, skříňky, regály, cihly, pneumatiky či plechovky s různými lepidly a oleji... vskutku dílna snů! Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2 x AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Zapotřebí jsou vlastní nůžky a může obnášet i použití dalšího drobného nářadí Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 3-4 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 24 x 17,1 x 14,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 6946785120356 |
| Počet dílků: | 157 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 21,5 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 17,1 x 14,9 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3-4 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
