ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Knihkupectví na rohu
Kód: 162472
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Venkovní scéna knihkupectví v rohu malé uličky. Přečtěte si knihu, popíjejte šálek kávy a užívejte si pohody s knihou ve čtecím koutku před svým knihkupectvím. Postavte si své vlastní knihkupectví, kde každý detail čeká na vyprávění svých příběhů! Spoustu uměleckých detailů Vás vtáhne do tohoto světa knih. Laserem vyřezávané dílky z 2 mm lipové překližky. Jednotlivé dílky se vytlačují přímo z překližky, postupujte posloupně a opatrně. Kvalitní, bezpečné a netoxické materiály. Rozvíjí technické myšlení, představivost, cit pro detail a jemnou motoriku. Překrásný dárek pro větší děti i dospělé. Po dokončení působivá dekorace. Vyžaduje baterie - 2 x AAA,LR03,AM4 1,5V (nejsou součástí balení). Obtížnost: 2,5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 5 hod. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 18 x 16,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 6946785120196 |
| Počet dílků: | 108 |
| Rozměry krabice (balení): | 32,5 x 21,5 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 18 x 16,7 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, pryskyřicové díly |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
