ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Londýnský double-decker 245 dílků
Kód: 163347
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Je čas na výlet do Londýna! A jak jinak než na palubě vyhlídkového červeného patrového autobusu. Londýnský double-decker je úzce spjat s historií města a je oblíbený nejen u jeho obyvatel ale také u turistů. 3D model je zpracován do nejmenších detailů počínaje vintage provedením přední části, otočnými koly, plně vybaveným interiérem a zářivou červenou barvou. Má dokonce samostatné schůdky pro pohodlný nástup a otevřenou zadní plošinu. Prohlédněte si rušné ulice Soho, historické uličky Westminsteru nebo bulváry Kensingtonu. Skládání 3D skládačky podporuje rozvoj jemné motoriky, prostorového myšlení a trpělivosti. Pozvěte svou rodinu nebo přátele a užijte si zábavné tvoření bez nutnosti použití lepidla nebo nástrojů. Všechny díly skládačky jsou přesně vyřezané a očíslované a lehce do sebe zapadnou, aby výsledek byl stabilní a odolný. Skládačka je dodávána v nesloženém stavu, zabalená v krabici s podrobným návodem k sestavení. Hlavní vlastnosti: 245 dílků doba skládání 3 hod snadná montáž bez použití lepidla a nástrojů střední obtížnost sestavení rozvíjí logické a motorické dovednosti podporuje trpělivost dětí ideální jako dárek nebo jedinečná dekorace podrobný návod k sestavení součástí balení Obtížnost: 2,5 z 5 (dle rozdělení Robotime). Čas na sestavení modelu: 2,5 hodiny. Balení obsahuje: předřezané dřevěné dílky, příslušenství pro sestavení modelu, obrázkový návod s doplňujícími texty v angličtině, češtině a slovenštině. Rozměr složeného puzzle cca 19,4 x 7,8 x 11,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 6946785119848 |
| Počet dílků: | 245 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19,4 x 7,8 x 11,3 cm |
| Materiál: | Dřevo, papír, kov, látka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
