ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Pohádkový domek na stromě s LED osvětlením
Kód: 171347
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vstupte do světa fantazie a objevte útulný lesní domek ukrytý v dutém kmeni stromu. Tento detailně propracovaný 3D model vás zavede do kouzelného lesa, kde drobní lesní tvorové proměňují zapomenuté předměty v originální vybavení svého domova. Hodinky bez řemínku slouží jako nástěnné hodiny, kostky jako malé stolky a trychtýř jako digestoř. Díky důmyslnému designu nabízí tento dvoupatrový domek vše, co správný domov potřebuje – dřevěný nábytek, útulnou ložnici, kuchyň, jídelní kout, dekorace na stěnách, květiny, houbovou zahrádku i roztomilou houpačku. Obtížnost: 4,5 z 6 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 8 hodin. Pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 21 x 18,3 x 22,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 6946785126150 |
| Počet dílků: | 275 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 18,3 x 22,5 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 8 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
