ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Pohodová čajovna s LED osvětlením
Kód: 171352
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dopřejte si chvíli klidu a kreativity s kouzelnou miniaturní čajovnou. Výrazná modrá fasáda zve dovnitř do útulného interiéru plného maličkostí, které tvoří dokonalý celek. Na policích najdete dózy s čajem, marmelády i drobné sladkosti, nechybí stylové dekorace ani realistické doplňky. Pod boční markýzou je navíc venkovní posezení, které dodává modelu autentický kavárenský nádech. Každý detail – od rustikálních kovových cedulí až po dlaždicovou podlahu – je navržen s důrazem na estetiku a radost z tvoření. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 6 hodin. Pro napájení LED světla jsou potřeba 2ks 1,5V baterií AAA,LR03,AM4 (nejsou součástí balení). Rozměr složeného puzzle cca 24 x 15,5 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 6946785123197 |
| Počet dílků: | 304 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 24 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 15,5 x 18 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast, papír |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 6 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
