ROBOTIME Rolife DIY 3D dřevěné puzzle Santovo hračkářství s LED osvětlením 122 dílků
Kód: 169233
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Toto hračkářství vás zavede do kouzelného světa Vánoc, kde se každý z nás znovu cítí jako dítě. Tento půvabný miniaturní model hračkářství zobrazuje Santův oblíbený obchůdek na hlavní ulici – místo plné plyšáků, dárků a vánoční magie, které čekají, až si je někdo odnese domů. Při pohledu skrz skleněné okno 3D scény objevíte nádherně zpracované detaily ukryté v bílém rámu ve stylu stínového boxu: rozsvícenou lucernu, červené dveře obchodu, vánoční stromeček se sněhovou čepicí, zdi z červených cihel, tabulku se zázvorkovým panáčkem i krásně zabalené dárky. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Robotime). Orientační doba na složení: 2 hodiny. Rozměr složeného puzzle cca 16,8 x 11 x 21,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 6946785124521 |
| Počet dílků: | 122 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,8 x 11 x 21,8 cm |
| Materiál: | Dřevo, plast |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 2 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
